top of page

GOOGLE REKLAMCILIK HİZMETİ (SEM)

      İşletmeler için Google'ın ücretli reklamları (SEM) büyük faydalar sağlamaktadır. Fiziki mağazaların günden güne kan kaybetmesi, işletmecilerin hizmetlerini veya ürünlerini pazarlayabilecekleri farklı yöntemler aramaya zorladı. Düşük maliyetlerle potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz google reklamları sayesinde mümkün fakat dikkat edilmesi gereken önemli hususlar var. Bu alanda bilinçsizce yapılan çalışmalar işletmenizin dijital tarafına zarar verebilir. Neyse ki doğru yerdesiniz, uzman kadromuz, profesyonel hizmet anlayışımız, sektördeki tecrübemizle markanızı kendi markamızmış gibi sahipleniriz. Uygun fiyatlı ve profesyonel google reklamcılık hizmeti için iletişime geç, rakiplerinin önüne geç. 

Google Reklamcılık Hizmeti 990 TL

    Öncelike bir Web sitesine sahip olmalısınız. Bu web sitesi en azından kurulum aşamasında temel seo prensiplerine sahip olmalı ki google reklamlarınız düzgün ve daha az maliyetli şekilde çalışabilsin. Codex Dijital ile anlaştığınız da web siteniz google yönergeleri ve kurallarına uygun şekilde oluşturulur. Web sitesi tamamlandıktan sonra alacağınız google reklamcılık hizmeti de bu şekilde daha sağlıklı çalışmış olur. 

          - Google'da hesap yapınızı 

          - Anahtar kelimelerinizi

        - Reklam metinlerinizi; Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz. 

     İşletmenizin bulunduğu şehirde bilinirliğinizi arttırmak veya tüm Türkiye'de ürünlerinize veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan müşterilerinizin size ulaşabilmesi için kullandığımız Google Ads reklamları sayesinde sizde dijitaldeki yerinizi alabilirsiniz. İşletmeniz hangi sektörde olursa olsun google'ın ücretli reklamları işinize yarayacaktır. basit bir örnek ile; yaşadığı şehirde diyetisyene gitmek isteyen bir müşterinin Google'da arama yaptığı zaman reklamınızı görüp, web sitenizden randevu oluşturması Codex Dijital ile çok basit. 

İletişim Formu

bottom of page